Zde se nacházíte: Home > Věda a výzkum
Podkategorie:

Konference

... Předchozí
Kategorie: Konference

pic

Po deseti letech od založení organizace Southeast European Bird Migration Network (SEEN) se v útulném prostředí Lannovy vily v Praze konalo ve dnech 2.–5. února 2006 již osmé setkání ornitologů z Evropy a Blízkého východu.

Kategorie: Konference

Již pátý ročník oblíbené konference Dravci a sovy se uskuteční letos 24.- 26. září na zámku v Mikulově na Moravě. Podrobné informace včetně přihlášky naleznete zde.

Kategorie: Konference

pic

Skupina pro ochranu a výzkum dravců a sov (SOVDS) při ČSO pořádá jednou za dva roky v Mikulově na Moravě celostátní konferenci věnovanou dravcům a sovám. V letošním roce proběhne již pátý ročník této stále oblíbenější akce. V následujícím příspěvku naleznete reportáž z minulé konference pořádané v roce 2002 v mikulovském zámku.Účastníky minulé konference pak zajisté potěší obrazová dokumentace.


Kategorie: Konference

Západočeská pobočka České společnosti ornitologické při Západočeském muzeu v Plzni ve spolupráci s Holýšovským ornitologickým klubem uspořádala ve dnech 25.-26.10.2003 ornitologickou konferenci s mezinárodní účastí.

Kategorie: Konference

Skupina pro ochranu a výzkum dravců a sov (SOVDS) při ČSO pořádá jednou za dva roky v Mikulově na Moravě celostátní konferenci věnovanou dravcům a sovám.


Copyright © Česká společnost ornitologická 2002 - 2009
Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce: ISSN 1803-6791
Technická podpora WPublisher