Zde se nacházíte: Home > Akce a kampaně
Podkategorie:

Akce a kampaně

... Předchozí
Kategorie: Akce a kampaně

picSraz v sobotu 9. 9. 2017 v 8:00 na hrázi u výpusti, procházka okolo retenční nádrže Slatina s pozorováním ptactva. Pokud počasí dovolí s ukázkou odchytu a kroužkování ptactva.

Kategorie: Akce a kampaně

picA s ním i Krůťa přináší dětem nový úkol.


Kategorie: Akce a kampaně

picZveme vás na noc věnovanou netopýrům, která se koná 1. 9. 2017! Přijďte se dozvědět více o těchto tajemných tvorech a využijte jedinečnou možnost prohlédnout si je i pěkně zblízka.

Kategorie: Akce a kampaně

picOd loňského jara, kdy ČSO odstartovala kampaň Bezpečné zastávky, jsme díky pomoci mapovatelů z řad široké veřejnosti překročili hranici 8 000 ohodnocených zastávek. Při té příležitosti jsme se rozhodli podívat se podrobněji na to, kolik zastávek je nebezpečných, ale také na to, kolik se jich může nebezpečnými snadno stát.

Kategorie: Akce a kampaně

picHlavní termín letošního Festivalu ptactva připadá na přelomový víkend koncem září a začátkem října 30. 9. - 1. 10. 2017. Vycházky pořádané v České republice budou opět součástí celoevropské akce Eurobirdwatch zaměřené na ptačí migraci a šíření povědomí o stěhovavých druzích ptáků a prostředí, které při svých cestách využívají.

Kategorie: Akce a kampaně

picSrdečně zveme všechny milovníky ptáků na vycházky za synantropními živočichy – druhy žijícími v lidských sídlech.

Následující ...


    © Česká společnost ornitologická 2002-2017
    Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce. ISSN 1803-6791