Zde se nacházíte: Home > Věda a výzkum
Podkategorie:

Konference

Kategorie: Konference

Přinášíme vám několik hodnocení říjnové konference ČSO „Každý pták se počítá“ psané rukou samotných účastníků konference. Za projevenou pochvalu děkujeme a kritické připomínky bereme v úvahu pro organizování dalších akcí.

Za vědecký výbor konference,
Alena Klvaňová

Kategorie: Konference

picOpět po pěti letech se sešli ornitologové a zájemci o ochranu a pozorování ptáků, včetně nadšenců z řad nejširší veřejnosti, na celostátní konferenci ČSO, která se proběhla 14.–16. 10. 2016 v krásném prostředí zámku Mikulov na jižní Moravě. Konferenci pořádala Česká společnost ornitologická, Regionální muzeum Mikulov a Turistické informační centrum Mikulov. Konferenci udělil záštitu ministr životního prostředí Ing. Richard Brabec.

Kategorie: Konference

Přinášíme vám několik hodnocení říjnové konference „Ornitologie – věda pro každého“. Za projevenou pochvalu děkujeme a kritické připomínky bereme v úvahu pro organizování dalších akcí.

Za organizační výbor konference,
Lucie Hošková

Kategorie: Konference

Přerovská Meopta, výrobce špičkových dalekohledů, se letos stala generálním sponzorem konference ČSO Ornitologie - věda pro každého. Již téměř 80 let vyrábí Meopta produkty, které dosahují světové špičky. Portfolio je skutečně široké - od přesných zdravotních a vědeckých přístrojů až k digitální filmové projekci, průzkumu vesmíru, spotřební sportovní optice a vojenským optickým systémům.

Kategorie: Konference


Celostátní ornitologická konference, Mikulov, 7.- 9.10. 2011

Ornitologie je vědní obor zabývající se ptáky. Má však nespočet tváří. Kromě vysoké vědy do ornitologie patří i to, co v angličtině bývá nazýváno citizen science a v češtině nemá přesný ekvivalent. Tato odnož ornitologie je postavena na tom, že do výzkumu se aktivně zapojí zapálení amatérští ornitologové.

Kategorie: Konference

picVe dnech 3. a 4. listopadu 2007 se konala 2. Západočeská ornitologická konference v útulných prostorách hotelu Ve dvoře ve Spáleném Poříčí, cca 20 km jihovýchodně od Plzně. Konferenci pořádala Západočeská pobočka České společnosti ornitologické při Západočeském muzeu v Plzni a Holýšovský ornitologický klub.

Následující ...

Copyright © Česká společnost ornitologická 2002 - 2009
Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce: ISSN 1803-6791
Technická podpora WPublisher