Zde se nacházíte: Home > ČSO/Birdlife > Info pro členy
Podkategorie:

Článek: Pozvánka na podzimní výroční členskou schůzi ČSO

Rozšířená podzimní členská schůze konferenčního typu proběhne o víkendu 25.–26. 11. 2017 v prostorách galerie Sladovna v jihočeském Písku (bod 1 na mapě). Začátek schůze je plánován na 10:00.

Čeká Vás den plný zajímavých přednášek o činnosti ČSO a o aktuálních ornitologických tématech. Součástí bude i večerní posezení v hospůdce a nedělní exkurze. Bude i možnost zakoupit si propagační předměty ČSO (odznaky, knihy, plyšoví ptáci, trička a jiné). Předpokládaný konec schůze bude kolem 18 h.

Podrobný program schůze naleznete
ZDENení plánováno žádné formální hlasování.

Účast na schůzi je pro členy ČSO zdarma, není třeba se dopředu přihlašovat.Sobotní oběd:
Můžete využít restaurace v blízkém okolí Sladovny, např. Řecká restaurace Poseidon, Restaurace U Zlatého býka, Restaurace Otava a mnoho dalších.

Sobota večer:
Na sobotní večer po schůzi je od 18:30 zamluvený salonek v hospůdce U Reinerů (bod 3 na mapě). Prosíme, dejte nám předem vědět, zda se večeru zúčastníte, pomůže nám to s rezervací míst. V hospodě velmi dobře vaří, počítejte ale s tím, že vzhledem k našemu počtu bude čekání na jídlo trvat delší dobu.

Neděle:
V neděli se vypravíme na exkurzi k rybníku Řežabinec. Během exkurze proběhne praktická ukázka LSD a také nás navštíví i psovodka ČSO Klára Hlubocká a představí nám v práci služební psy Sama a Victoryho. Přesný čas a způsob dopravy na exkurzi bude ještě upřesněn.

Doprava:
Město Písek je dobře dostupné jak autem, tak autobusem, či vlakem. Parkování zdarma je možné kousek od místa schůze (bod 2 na mapě), v centru města je zpoplatněné. na

Ubytování:
Ubytování si zajišťuje každý sám. Vzhledem k turistické oblíbenosti města Písku doporučujeme včasnou rezervaci!

Tipy na ubytování:
Hotel Bully
Ubytovna Laguna
Hotel U Zlatého býka
Hotel City Písek

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte a kontaktujte kancelář ČSO (csobirdlife.cz, 777 330 355).

Těšíme se na hojnou účast!

Výbor a kancelář ČSOČlenskou schůzi finančně podporují:18.09.2017
Počet názorů: 0 Přidat názor

Reakce čtenářů    © Česká společnost ornitologická 2002-2017
    Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce. ISSN 1803-6791