Článek: Přispějte na výkup pozemků

Předpokladem zřízení Ptačího parku Josefovské louky je dostatek finančních prostředků na výkup pozemků. Na terénní úpravy i vybudování pozorovatelen lze získat peníze z různých fondů a projektů, o výkup pozemků se ale musíme postarat sami.

Přispějte k rozvoji jedinečného projektu a KUPTE POZEMEK PRO ČSO!


Možnosti podpory:

Vyberte si pozemek, na který zrovna shromažďujeme peníze, nebo zašlete libovolnou částku

  • platební kartou přes zabezpečený platební portál Darujme.cz,
  • převodem na transparentní účet 2800277111/2010, var. symbol 77,
  • trvalým příkazem na účet 2800277111/2010, var. symbol 77,
  • v hotovosti v sekretariátu ČSO, Na Bělidle 34, Praha-Smíchov.

Členy ČSO prosíme, aby jako specifický symbol uvedli své členské číslo.

Ke všem darům od 1000 Kč zašleme dárci v lednu následujícího roku potvrzení o přijetí daru. K vystavení tohoto dokladu potřebujeme znát adresu dárce, a pokud daruje peníze firma, potřebujeme její název, sídlo, IČO a DIČ. Na vyžádání, i před obdržením daru, můžeme připravit i darovací smlouvu, kterou podepisují obě zúčastněné strany.

Darovanou částku lze odečíst od základu daně z příjmu v daňovém přiznání. V tom případě je nutné k přiznání přiložit potvrzení o přijetí daru nebo darovací smlouvu spolu s dokladem o provedení platby (výpis z účtu, odkud byl dar odeslaný nebo příjmový doklad vystavený při předání daru v hotovosti).

Na žádost rádi vystavíme certifikát, který lze zarámovat a použít třeba jako dárek. V případě zvláštních přání nám prosím sdělte, co přesně má být na certifikátu uvedeno.


Všem dárcům, těm dosavadním i těm budoucím, srdečně děkujeme a těšíme se na setkání na některé z akcí na Josefovských loukách!

Břeněk Michálek,
správce parku
04.10.2010, 16:04:00
Počet názorů: 0 Přidat názor

Reakce čtenářů    © Česká společnost ornitologická 2002-2017
    Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce. ISSN 1803-6791